producent poscieli hotelowej Adamaszek HoReCa

Firma Adamaszek HoReCa producent pościeli hotelowej oraz wyposażenia hoteli i restauracji

Historia firmy

Nasza firma istnieje na rynku od końca lat 90 tych. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się produkcją wyrobów tekstylnych. Wkładamy dużo pracy w to, aby nasze produkty i jakość usługi zadziwiały innowacyjnością i wysokim poziomem.

Nasze produkty

Produkujemy: obrusy do restauracji, falbany i pościel hotelową. Dysponujemy szeroką gamą poduszek, kołder, narzut, bieżników, koców, prześcieradeł, ręczników hotelowych, szlafroków i pokrowców na materace. Wykonujemy firany z woalu klasycznego i niepalnego.

Jak producent kołder hotelowych Adamaszek-horeca tworzy wyroby?

Pościel produkujemy z wysokiej jakości materiałów, takich jak: satyna bawełniana, płótno bawełniane i adamaszek. Obrusy wykonywane są z materiałów o dużo większej gramaturze, zapewniającej długą żywotność, takich jak: bawełna, len, a także plamoodporne pokryte teflonem. Jako producent kołder hotelowych, pościeli i poduszek wiemy jak ważny jest komfort Państwa klientów.

producent kołder hotelowych - nici
producent kołder hotelowych – maszyna do szycia
producent kołder hotelowych – maszyna 2

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy przemysłowe maszyny firmy JUKI, czołowego producenta urządzeń szwalniczych oraz najlepsze nici renomowanych marek ARIADNA i ARENA, wytwarzane w najnowocześniejszych procesach technologicznych.

Na życzenie produkty ozdabiamy dowolnym logo czy napisem. Jest to możliwe w dwóch technologiach: metodą nadruku na materiale lub za pomocą haftu komputerowego.

Jesteśmy w stanie wyposażyć pokoje hotelowe i restauracje od A do Z we wszystkie potrzebne produkty.

 

 

Jako producent kołder hotelowych, pościeli i poduszek, zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień.


Towar dostarczamy własnym transportem lub za pośrednictwem firm spedycyjnych.

 

 

 

 

Nasza firma wyposażała wiele eleganckich hoteli i restauracji mających wystrój nowoczesny jak i retro typu zamek np: „Hotel Gołębiewski”.. Ostatnio mieliśmy zaszczyt wykonywać pościel do jednego z hoteli podlegającego Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

 


Dla dużych odbiorców oferujemy atrakcyjne rabaty.

Prosimy zapoznać się z naszą ofertą i zapraszamy do przesyłania zapytań o cenę.

testowo