producent poscieli hotelowej Adamaszek HoReCa

Firma Adamaszek HoReCa producent pościeli hotelowej oraz wyposażenia hoteli i restauracji

Polski biały puch gęsi

 

Proponujemy Państwu kołdry i poduszki puchowe firmy Animex z pełnym przekonaniem. Do współpracy wybraliśmy najlepszą firmę na naszym rynku. Jest to alternatywa dla produktów syntetycznych. Klienci korzystający z hoteli o wyższym standardzie lub apartamentów dla VIP oczekują traktowania na wysokim poziomie. Zadowolony i wyspany klient z pewnością chętnie będzie odwiedzał to miejsce, gdzie czeka na niego pościel najwyższej jakości. Poduszki i kołdry puchowe mają olbrzymi wpływ na komfort snu a więc i zadowolenie klientów.

 

Firma Animex od ponad sześćdziesięciu lat jest liderem sprzedaży wyrobów z puchu i pierza. Firmę tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pierzarstwa oraz konfekcji wyrobów pościelowych. Jej celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie. Swoje wyroby, przystosowane do lokalnych rynków, firma sprzedaje na całym świecie. Dysponuje w pełni wyposażonym zapleczem, kontrolując cały proces produkcji - od pozyskiwania surowca, aż do gotowego wyrobu, którym jest bezzapachowy biały puch o czystości 1000 mm, wolny od zanieczyszczeń, pyłu i nadmiaru odlotów, spełniający tym samym najwyższe standardy. Za kontrolę jakości odpowiada zakładowe laboratorium, wykonujące pełen zakres badań. Ściśle współpracuje również z oddziałami niezależnych laboratoriów, jak np. IDFL (Szwajcaria, USA) i QTEC (Japonia).

 

Dlaczego warto zainwestować w produkty puchowe? Ponieważ:

  • kołdy puchowe, poduszki puchowe będą wyglądać nezwykle elegancko w opisie pokoi o wyższym standardzie.
  • kolekcja Notte, a szczególnie jedwabna linia Dolce, z najdoskonalszym wypełnieniem 93% puch gęsi (wg najostrzejszych norm japońskich), niezwykle lekka (kołdra puchowa całoroczna może ważyć mniej niż 0,5kg), z rewelacyjnymi 3 komorowymi poduszkami puchowymi, to produkt dla gości kategorii VIP.
  • poduszki puchowe, jak i kołdry puchowe, są łatwe w konserwacji. Wszystkie( za wyjątkiem Dolce) można prać w zwykłej pralce.

 

Z doświadczenia wiemy, że najważniejszą cechą hotelu, do którego chce się wracać, który będzie się polecać znajomym jest jakość odpoczynku. A na ten składa się przede wszystkim dobry materac, wygodna poduszka puchowa oraz kołdra puchowa.

Notte Sonno

Notte Sonno Klasa I Puch o sprężystości 600 cu.in

Notte Neve

Notte Neve Klasa I Puch o sprężystości 700 cu.in

Notte Amore

Notte Amore Klasa I Puch o sprężystości 700 cu.in

Notte Luna

Notte Luna Klasa I Puch o sprężystości 800 cu.in

Notte Dolce

Notte Dolce Klasa I Puch o sprężystości 850 cu.in

Trees & Goose

Trees & Goose Micro Modal – niezwykle przyjemna w dotyku tkanina wyprodukowana z połączenia włókien bawełny i włókien celulozowych z drewna buka austriackiego. Dwukrotnie lepsze wchłanianie wilgoci niż przy tkaninach bawełnianych.   Wypełnienie - szlachetny NOWY polski biały 100 % puch i pierze gęsie o najwyższym stopniu czystości oraz sprężystości zapewnia odpowiednie wsparcie dla głowy oraz tulące odczucie miękkości - Zgodne z normą PN-EN 12934 Klasa I

testowo