producent poscieli hotelowej Adamaszek HoReCa

Firma Adamaszek HoReCa producent pościeli hotelowej oraz wyposażenia hoteli i restauracji

Przeznaczone do wyposażenia wnętrz hoteli, restauracji oraz mieszkań

Obrusy i serwety plamoodporne - linia Tablo - wyróżniają się oryginalnym wzornictwem, modną kolorystyką, i wysokimi walorami użytkowymi. Nakrycia stołowe są ozdobą restauracji, hoteli oraz domowych wnętrz. Obrusy posiadają wykończenie teflonowe firmy DuPont zapobiegające powstawaniu plam. Plamę wystarczy wytrzeć ręcznikiem kuchennym bądź serwetką i obrus pozostaje czysty.

 

Wzornictwo i wykończenie obrusów, serwetek i bieżników, wyglądem przypomina dawne produkty lniane i bawełniane. Nasza bogata kolekcja poza gładkimi artykułami, obejmuje obrusy żakardowe i drukowane.

 

Wykonujemy również obrusy i serwety na zamówienia indywidualne, m.in. z logo klienta, świąteczne i okolicznościowe. Obrusy z wykończeniem plamoodpornym zdobyły "Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich".

Wzornik palety kolorow tkanin poliestrowych z przeznaczeniem na obrusy, pokrowce na krzesła jak i falbany do stołów. Gramatury tkanin to : 140, 160, 200g/m2
Wystepują w szerokościach 165cm jak i 210cm. Wykonujemy z nich obrusy, serwetki, pokrowce na krzesła itp. w dowolnych rozmiarach.
Tkaniny mogą być gładkie i z delikatnym wzorem. Do ustalenia przy zamówieniu. Posiadają apreturę plamoodporną.
 

testowo