producent poscieli hotelowej Adamaszek HoReCa

Firma Adamaszek HoReCa producent pościeli hotelowej oraz wyposażenia hoteli i restauracji

Poduszki hotelowe

 

Zadbane wnętrza hotelu przyciągają gości i sprawiają, że ich pobyt nie ogranicza się do jednej wizyty. Dlatego warto zwrócić uwagę na detale związane z zaopatrzeniem pokoi w odpowiednie, dobrane ze smakiem tekstylia. Należą do nich poduszki hotelowe. 

 

W związku z powyższym, zachęcamy do zainwestowania w najwyższej jakości produkt - poduszki wykonane z trwałych i stworzonych ze specjalnych dla pościeli materiałów.

 

 

Poduszki dostępne są w różnych rozmiarach i posiadają rozmaitą gramaturę. Ich dodatkową, lecz niemniej ważną zaletą jest możliwość prania w wysokiej temperaturze 95 stopni. Co istotne, poduszki są bezpieczne, także dla dzieci, nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Zarazem jednak zachowują swój kształt i puszystość z uwagi na wkład z włókien poliestrowych skręcanych termicznie. Z kolei wypełnienia silikonowe sprawiają, że poduszka dostosowuje się do kształtu ciała. 

 


Te wysokiej jakości poduszki zapewnią gościom spokojny, niezakłócony niczym sen.

Poduszki hotelowe ATENA

Poduszki hotelowe ATENA Poduszka ATENA z mikrofibry i mikrodruku  wymiary: 38 x 40 , 50 x 60 , 50 x 70 , 50 x 80 , 60 x 70 , 70 x 80 

<ul>

    Poduszki Poli   wymiary: 38 x 40 50 x 60 50 x 70 50 x 80 60 x 70 70 x 80

testowo